![ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑΣ ΤΗΣ Ε.Α.Α.Σ. ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΑΡΙΣΤΟΥΧΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ](/sites/default/files/styles/news_original_image/public/anakoinwseis/Untitled%20%2868%29.png?itok=bJ6nrX_E)
Ημερομηνία Ανακοίνωσης
Ενημερώνονται τα μέλη και οι φίλοι της Ε.Α.Α.Σ. ότι, θα πραγματοποιηθεί η τελετή κοπής της Πρωτοχρονιάτικης Βασιλόπιτας της Ενώσεως, η καθιερωμένη βράβευση των αριστούχων μαθητών Β’ και Γ’ Λυκείου, Σχολικού Έτους 2022-23, καθώς και των μαθητών Παραγωγικών Σχολών του Στρατού Ξηράς και της ΕΛ.ΑΣ, που κατέχουν τον ανώτατο βαθμό στη Διοικούσα Τάξη.
Η τελετή θα λάβει χώρα στις 02 Φεβρουαρίου 2024 , ημέρα Παρασκευή στην αίθουσα τελετών της ΛΑΕΔ και από ώρας 11:00 π.μ.
Γραφείο Δημοσίων Σχέσεων Ε.Α.Α.Σ.